homepage
co je Ledovec          co nabízíme          kontakty
Ledovec v síti


Ledovec najdete na Internetu také tady:
odkazy
Cirkus Paciento
Cirkus Paciento (www.cirkuspaciento.cz) je aktivizační program v psychiatrických léčebnách inspirovaný cirkusem. Čtvrtý den po našem příjezdu hrajeme v léčebně velkolepé cirkusové představení, ve kterém vystoupí řada pacientů i zaměstnanců léčebny. Na projektu spolupracujeme se Zdravotním klaunem.

Garden Gang s.r.o. - hrábě proklatě nízko
Garden Gang (www.gardengang.cz) je sociální firma při Ledovci, která se dřív jmenovala Pracovní Sobota a která poskytuje zahradnické a úklidové práce. Založili jsme ji v roce 2006. Objednejte si!

Normálně studuju
Normálně studuju (www.normalnestuduju.cz) je portál podporovaného vzdělávání, v ČR ojedinělé služby pro studenty s duševním onemocněním.

ImpulSE
Spolupracujeme v mezinárodním projektu podporovaného vzdělávání ImpulSE - Supported Education for People with Psychiatric Disabilities (www.supportededucation.eu).

Recovery - zotavení z duševního onemocnění
Jsme fandové způsobu podpory lidí s duševním onemocněním, kterému se říká Recovery - zotavení. Založili jsme proto webový portál www.zotaveni.cz a náš vzdělávací vynález www.pomocnaskola.cz nabízí kurzy o tom, co to zotavení je a jak se služby zaměřené na zotavení vlastně poskytovat.

Prateta
Prateta (www.prateta.cz) je dceřiná nezisková organizace Ledovce, která se soustřeďuje na podporu zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. Její hlavní činností je provoz Centra podpory zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Zůstat ve spojení
Jsme partneři v projektu Diakonie ČCE - střediska Plzeň Zůstat ve spojení. Rodiče našich uživatelů tak mají jedinečnou šanci zapojit se do aktivit, které jim pomohou "zůstat ve spojení", udržet svoji cenu na trhu práce a zlepšit svoji zaměstnatelnost. Podrobnosti najdete na stránkách projektu tuhle.

Asociace komunitních služeb
Jsme členy Asociace komunitních služeb. Aktivně se podílíme na práci v pracovních skupinách, náš ředitel je tříčlenné v radě AKS.

Koledovec
Pro milovníky punku a vtipností na hraně nabízíme náš koledovací web www.koledovec.cz. Našimi podporovateli se ale můžete stát i bez toho, že byste si tuhle směsku divokých a prapodivných uměleckých výhřezů oblíbili.